дивись.info

У Червонограді правоохоронці виявили двох 11-річних дітей, які знаходилися у стані алкогольного сп’яніння

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського міськвідділу внутрішніх справ підвели підсумки відпрацювання, метою якого було виявлення на території обслуговування дітей, що перебувають у стані алкогольного сп’яніння або вживають спиртне у громадських місцях.

Зокрема, працівники СКМСД провели 5 рейдів, під час яких перевірили торговельні і розважальні заклади, заклади громадського харчування. Насамперед, правоохоронців цікавило, чи дотримуються там заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та цигарок. Водночас, виявлялися діти, які знаходилася на вулицях міста після 22.00 без супроводу дорослих.

За куріння у заборонених місцях (ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) було складено 5 адміністративних протоколів. Один із неповнолітніх притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство)

Як повідомив начальник СКМСД Червоноградського МВ капітан міліції Руслан Король, за час відпрацювання було також виявлено двох 11-річних дітей, які знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. Вони розповіли, що пиво для них придбали дорослі. На батьків цих неповнолітніх за невиконання обов’язків щодо виховання дітей складено адміністративні протоколи за ст.184 КУПАП. З ними правоохоронці також провели профілактичні бесіди.

За аналогічною статтею до адміністративної відповідальності притягнуто ще п’ятьох громадян, які не дбають про належне виховання своїх дітей.

Також за час відпрацювання працівники міліції відвідали 12 навчальних закладів із лекціями та бесідами з метою популяризації здорового способу життя.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.