дивись.info

У Львові кандидати агітують у поліклініці та міграційній службі

У Львові кандидати агітують у поліклініці та міграційній службі

Сьогодні у державних та комунальних установах Львова помічено ще два випадки незаконної агітації у вигляді розповсюдження передвиборчих матеріалів. Мова йде про першу міську поліклініку на вул. Руській та Личаківський районний відділ Державної міграційної служби.

У першому випадку у кабінеті реєстратури міської поліклініки, куди пацієнти звертаються за направленнями, зафіксовано агітки кандидата у депутати Львівської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч” Віктора Проданчука. Кандидат балотується у окрузі №3, до якого входить центральна частина міста.

У Личаківському районному відділі Державної міграційної служби України спостерігачі ОПОРИ виявили агітки за кандидата на посаду міського голови Львова Володимира Гірняка та кандидата Наталії Ван Доеверен, яка кандидує від “Громадянської позиції” до обласної ради. Партія висунула кандидатку по Личаківському районі (округ №6).

За фактами незаконної агітації спостерігачі ОПОРИ звернуться зі скаргами до відповідних виборчих комісій. Разом з тим, ОПОРА нагадує, що ЗУ «Про місцеві вибори» забороняє розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали на будинках і в приміщеннях органів державної лади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій державної та комунальної форми власності (ч. 9 ст. 60). КУпАП передбачає відповідальність за здійснення агітації в місцях, що заборонені Законом: для громадян – від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб – від 50 до 80 неоподаткованих мінімумів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.