дивись.info

У райони Львівщини скерують кошти на закупівлю житла дітям-сиротам

Цьогоріч на Львівщині заплановано забезпечити житлом 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Помешкання для них придбають за рахунок Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, коштів місцевих бюджетів, опікунів та меценатів. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації  Володимир Лис.

“На реалізацію зазначеної Програми з обласного бюджету  передбачено 1 мільйон 700 тисяч гривень, а також додатково залучено 165 тисяч гривень коштів опікунів і меценатів та 870 тисяч гривень додали  місцеві бюджети”, – зазначив Володимир Лис.

Відтак, субвенцію отримають Радехівський, Самбірський, Бродівський, Буський, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Мостиський, Старосамбірський, Яворівський райони та місто Самбір.

Нагадаємо, що упродовж 2014 року в області за рахунок програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 18 осіб вищезазначеної категорії отримали житло.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.