дивись.info

На “гарячу” телефонну лінію Львівської ОДА надійшло уже більше тисячі дзвінків

На “гарячу” телефонну лінію Львівської ОДА надійшло уже більше тисячі дзвінків

На “гарячу” телефонну лінію за номером 2-999-285, що працює при Львівській облдержадміністрації, звертаються виборці. Зокрема, мешканці області дзвонять з приводу незаконної агітації у день місцевих виборів за окремі політичні партії. Надходять й звернення з приводу недопущення до голосування через відсутність у списках, а також неповної інформації на виборчих дільницях про кандидатів у депутати місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков.

Станом на 15:00 годину 25 жовтня на “гарячу” телефонну лінію 2-999-285 надійшло близько 1 тис. дзвінків.

“Загалом, серйозних порушень, або таких, котрі б вплинули на проведення голосування та результати виборів, не зафіксовано”, – додав Федір Алєйніков.

Нагадуємо, що у Львівській обласній державній адміністрації до 26 жовтня працюватиме “гаряча” телефонна лінія з питань виборів за номером 2-999-285. Зателефонувавши, можна повідомити про порушення виборчого законодавства, проблеми зі списками, перешкоди у діяльності міжнародних спостерігачів, виборчих комісій, факти порушення громадського порядку, а також проблеми соціально-економічного характеру, надзвичайні ситуації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.