дивись.info

У Садового запевняють, що на виборчих дільницях Львова спокійно

Як повідомили у районних адміністраціях міста, станом на 10.00 год ранку ситуація на виборчих дільницях Львова спокійна. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«У нашому районі ситуація спокійна. Порушень не зафіксовано. Виборчі дільниці працюють», – уточнили у Франківській районній адміністрації.

«На дільницях все тихо і спокійно. Люди гарно гуляють при добрій погоді. Очікуємо більшу кількість охочих проголосувати після того, як люди вийдуть з церков», – коментують у Галицькій районній адміністрації.

У Личаківському та Шевченківському районах міста теж підтвердили, що ситуація на виборчих дільницях в нормі, порушень не зафіксовано.

«Отримали повідомлення про те, що нібито на одній з дільниць розпочали роботу із запізненням, однак дана інформація не підтвердилась. Інших скарг чи зауважень не надходило», – зазначили у Личаківській районній адміністрації

«Все працює у штатному режимі. На «гарячій» лінії міста повідомили про несвоєчасне, із запізненням на декілька хвилин, відкриття кількох дільниць», – зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються вибори міських, сільських та селищних голів, а також вибори до обласних, міських і районних рад. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00 год.

Загалом у м. Львові 305 виборчих дільниць. Місто налічує приблизно 595 тис. виборців. Здебільшого, звичайні виборчі дільниці – це приміщення шкіл, дитячих садків, ліцеїв, спеціальні – приміщення лікувальних закладів, місць позбавлення волі.

Сихівський район: 58 виборчих дільниць, з них 3 спеціальні. Район налічує 117 123 виборці.

Галицький район: 28 виборчих дільниць, з них 4 спеціальні. Район налічує 45,6 тис. виборців.

Франківський район: 61 виборча дільниця, з них 4 спеціальні. Район налічує приблизно 120 тис. виборців.

Личаківський район: 50 виборчих дільниць. Район налічує 83 338 виборців.

Шевченківський район: 59 виборчих дільниць (1 спеціальна). Район налічує приблизно 122 тис. виборців.

Залізничний район: 49 виборчих дільниць. Район налічує 106 872 виборці.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.