дивись.info

У Львівській ОДА дійшли до маразму: звільняють працівника за приватну пошту на російському сервері

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив звільнити зі займаної посади працівника департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА, який в офіційному листуванні використав електронну адресу російського поштового сервера mail.ru. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА.

“Людина, котра не розуміє важливості забезпечення інформаційної безпеки держави, не може бути державним службовцем, – зазначив Олег Синютка. – Нехай тоді цей чоловік пошукає собі роботу в Російській Федерації”.

Крім того, керівник області звернувся до начальника Управління Служби безпеки України у Львівській області Віктора Андрейчука щодо перевірки цього факту.

Інформацію про використання працівником облдержадміністрації скриньки mail.ru надали громадські діячі, котрі отримали на свою електронну адресу листа із запрошенням на офіційний захід ЛОДА. У листі-запрошенні було вказано контактну інформацію для  зв’язку із виконавцем: робочий телефон та електронну скриньку mail.ru.

Нагадаємо, йдеться про Олександра Кревського. Пошта на mail.ru є його приватною, а не службовою поштою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.