дивись.info

У драматичному театрі ім. Лесі Українки говоритимуть про триденну мистецьку резиденцію

У четвер, 29 жовтня, о 12.00 годині Львівський драматичний театр імені Лесі Українки запрошує на прес-конференцію присвячену проведенню у театрі триденної мистецької резиденції “Lesia Art Residence” (30.10-01.11). На камерній сцені театру (вхід з подвір’я), організатори розкажуть про особливості проекту та підсумують результати акції-толоки “Приходь, я жду”. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«Основна мета мистецької резиденції – відкрити простір театру для креативної публіки та залучити громадськість до ревіталізації Театру Лесі. Резиденція відбувається за підтримки дирекції театру, гранту на проведення культурних проектів департаменту культури ЛОДА, ГО Інститут Суспільних Ініціатив, он-лайн радіо “Сковорода”.

До 24 жовтня тривала подача проектів, з яких були обрані найцікавіші для реалізації з 30 жовтня по 1 листопада. Програма резиденції забезпечує цікаву вечірню програму учасникам та усім цікавим. У п’ятницю, 30 жовтня, з камерної сцени театру Радіо “Сковорода” у прямому ефірі (вечірньої програми В. Бєглова) спілкуватиметься з запрошеними експертами про культурні індустрії. 31 жовтня о 20.00 на резидентів та друзів чекатиме особливе “хелоувінське” дійство.

1 листопада, у неділю, о 17.00 запрошуємо на урочисте відкриття експозиції, проектів резидентів та презентації театру про стратегії майбутнього розвитку»,- зазначають організатори

За детальною програмою слідкуйте на сайті Театру, офіційній сторінці Резиденції та події у FB.

За додатковою інформацією звертайтесь: [email protected], 0964464299 (координатор проекту Олександра Давиденко), Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька 35).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.