дивись.info

Велодоріжки в Рясне обіцяють завершити до 14 листопада (відео)

Про це сьогодні, 27 жовтня, під час брифінгу щодо будівництва велодоріжки в мікрорайоні Рясне сказав міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

Зараз триває будівництво північно-західної велосипедної магістралі, яка з’єднає мікрорайони Рясне-2 і Рясне-1 з центральним велосипедним кільцем. На цьому етапі обидва мікрорайони вже з’єднані між собою велодоріжкою, а будівельники перемістили роботи до станції Клепарів.

«Рясне-2 і мікрорайон Рясне є дуже важливий. Ми в Рясне-2 будемо будувати великий індустріальний парк і там буде працювати багато людей. Тому важливе якісне сполучення з центральною частиною міста. У нас в планах реконструкція вулиці Шевченка, щоб вона була так зроблена, як вул. Городоцька від церкви Єлизавети до Оперного театру. Наразі ми презентуємо велодоріжку. Це вже є фінальна частина роботи, ще залишилось до кінця заасфальтувати певні ділянки, потім розмітка. Це є 10 км велодоріжки – від Рясного-2 до вул. О. Ковча. Вартість – 5,7 млн грн. Це важливо, бо наступний етап в рамках реконструкції вул. Шевченка і ми також там будемо робити велодоріжку», – сказав Андрій Садовий.

Згідно з проектом, велодоріжка проляже з Рясного-2 до кінцевої зупинки трамваю №7 на вул. Шевченка. Її довжина в два напрямки руху – 10 км. Подальше будівництво велодоріжки передбачається вже в рамках реконструкції вул. Шевченка.

Під час будівництва північно-західної велодоріжки застосовано багато різних її специфікацій: в одних місцях – це виділена велодоріжка, в інших – велодоріжка, суміжна з тротуаром, а від шляхопроводу до Рясного-2 – спільна велопішохідна зона. В районі Кам’янки передбачаються велосмуги на дорозі.

Вартість будівельних робіт в мікрорайоні складає за договором 5 млн. 777 тис. 263 грн. Роботи на об’єкті розпочали 1 вересня, і станом на зараз їх виконано орієнтовно на 70%. Завершити обіцяють до 14 листопада.

За словами радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олега Шміда, цього року Львівська міська рада зосереджує свою увагу на розвитку радіальних веломаршрутів до центру міста. Така ж робота триватиме й наступного року. Поруч з будівництвом північно-західної веломагістралі, зараз завершується облаштування північного веломаршруту вулицями Богдана Хмельницького, Липинського, проспектом Чорновола, вулицями Куліша і Зерновою та площею Різні. На проспекті Свободи завершили також великий фрагмент центрального велокільця навколо історичного ядра міста.

Нагадаємо, зараз у місті – понад 50 км велодоріжок. Планується, що до кінця року ця цифра сягне 60 км. Серед найбільших об’єктів у 2015 році – вул. Стуса, пр. Чорновола і вул. Шевченка, а також близько 500 велопарковок.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.