дивись.info

Львівщина перейматиме досвід Данії у галузі альтернативної енергетики

Про співпрацю Львівщини з Королівством Данія у галузі альтернативної енергетики йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з  президентом Данської бізнес-асоціації Ларсом Вестб’єргом.

“Ми готові використовувати досвід Королівства Данії у галузі відновлювальної енергії, – зазначив Олег Синютка. – До цього нас стимулює висока вартість енергоносіїв. Відповідно заходи з енергозбереження зараз для нас є пріоритетом номер один. Крім того, ціна на енергоносії сприяє розвитку бізнесу у цьому напрямку: чимало підприємців інвестують саме в альтернативну енергетику”.

За словами Ларса Вестб’єрга, у Данії утворено кліматичний фонд, який планує розвивати свою діяльність і в Україні.

“Цей фонд готовий надати грантове фінансування у 1,5 мільйона євро, – повідомив Ларс Вестб’єрг. – Ці кошти можна буде використати на масштабний проект зі встановлення вітряків. А також скерувати на невеликі проекти. Як от, наприклад, на дешеві кредити у 6-8% для мешканців Львівщини на утеплення будинків чи заміну котлів”.

До речі, керівник області запросив данську делегацію повторно відвідати Львівщину. Наступна зустріч відбудеться 23 листопада. Разом із представниками бізнес-асоціації Данії до Львова приїдуть дипломати, які представляють Посольство Короліства Данії. Заплановано, що під час цієї зустрічі обговорюватимуть ряд важливих питань з представниками Державної фіскальної та митної служб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.