дивись.info

Оголошено конкурс на посаду директора Дрогобицького музучилища

Депатамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ ЛОР “Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського”.

Вимоги до претендентів:

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше як 10 років.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України “Про вищу освіту”;

– особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри;

– автобіографію;

– копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);

– довідку про наявність або відсутність судимості;

– витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копію паспорта, засвідчену претендентом;

– копію трудової книжки;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Документи подавати у сектор організаційно-кадрової роботи департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації упродовж двох місяців від дня опублікування оголошення за адресою м. Львів, вул. Винниченка, 14, телефон для довідок: 261-25-64, 261-26-56, електронна пошта [email protected].

Дата проведення виборів директора КЗ ЛОР “Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського”: 21 січня 2016 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.