дивись.info

У Львові буде другий тур виборів міського голови, – ТВК

У Львові буде другий тур виборів міського голови, – ТВК

У львівській міській ТВК заявили, що у Львові буде другий тур виборів міського голови. На цей час ТВК має протоколи від усіх районів міста, крім Галицького. Згідно з ними, чинний міський голова Львова Андрій Садовий набрав 49,22% (131 426 голосів львів’ян), пише Західнет.

На другому місці – кандидат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський12,29% (32 811 голосів), на третьому – висуванець «Громадянської позиції» Володимир Гірняк – 11,08% (29 595 голосів), на четвертому – нардеп і лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов – 10,74% (28 697 голосів), і на п’ятому – кандидат від Блоку Петра Порошенка Оксана Юринець – 4,33% (11576 голосів)

«Ми чекаємо ще тільки одного протоколу від Галицької районної ТВК. У них сьогодні весь день не було світла, тому не було технічної можливості скинуто його. Але я контактував з головою комісії, тож лідер виборчих перегонів Андрій Садовий набрав там трохи менше ніж 49%. Тому ми можемо з впевненістю сказати, що буде другий тур», – зазначив голова міської ТВК Ігор Сліпецький.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.