дивись.info

У Трускавці обрали нового міського голову

Переможцем на посаду міського голови у Трускавці став Андрій Кульчинський. За попередніми даними, його підтримало 39% виборців. Друге місце зайняв Ігор Кісак, який отримав 27%, а третє – Руслан Козир, 22%.

За словами голови місцевої ТВК Руслана Пономаренка, станом на 12 годину 27 жовтня опрацювали сім виборчих дільниць, а восьма – доопрацьовує протоколи через деякі неточності. Остаточні результати ТВК зможе оголосити за 5-10 днів.

Варто зазначити про суттєвий відрив на трускавецьких виборах між першим та другим кандидатами – понад одна тисяча голосів. І що цікаво, за Андрія Кульчинського віддали на півтори тисячі голосів більше ніж за чинного до тепер мера Руслана Козира, який посів третє місце.

Керівник виборчої кампанії Андрія Кульчинського та медіаспеціаліст Наталія Улинець зауважує: «Передвиборча кампанія Андрія Кульчинського – це приклад проведення виборчих перегонів по-європейськи, чисто і прозоро. Не зважаючи на безперервні потоки бруду, використання опонентами чорних піар-технологій, нам вдалося гідно представити стратегію розвитку міста на найближчі п’ять років та знайти величезну підтримку серед місцевого населення. Жителі Трускавця останні роки потребували змін. Розроблена кандидатом програма розвитку міста «Трускавець-2020» повністю віддзеркалює проблеми міста і пропонує конкретний план дій для їх вирішення».

Нагадаємо, Андрій Кульчинський є головним лікарем Трускавецької міської лікарні та депутатом міської ради трьох скликань, висунутий на посаду міського голови від партії «Об’єднання «Самопоміч».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.