дивись.info

Для дітей у Львові проведуть “Козацьку вечірку”

У п’ятницю, 30 жовтня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться справжня дитяча «Козацька вечірка», за участю козаків Тараса Манюти (Тимчака) та Дмитра Сіроманця (Каднічанського). Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Ідея проведення віртуальної козацької експедиції традиційно зародилася після прочитання маленькими читачами книг цієї тематики, зокрема «Лицарське козацтво» видавництва «Віват». Бібліотека вже вдруге відгукнулася на бажання дітей, а також їхніх батьків, продовжити досліджувати ту тему, яка цікавить дітей, і створити творчо-ігровий та пізнавальний майданчик у бібліотеці.

Гості свята – Тарас та Дмитро – належать до військово-історичного клубу, що займається реконструкцією реєстрового козацтва війська гетьмана Богдана Хмельницького середини 17 століття. Невпинні мандрівники, дослідники і знавці історії поділяться своїми знаннями і уміннями.

На діток чекає захоплива мандрівка місцями бойової слави козаків, майстер-класи, вікторини. А ще гості покажуть, як одягалися козаки, що носили на поясі, яка в них була зброя. Дадуть лизнути пороху, потримати справжню стальну шаблю та справжній мушкет.

Батьки читачів бібліотеки матимуть можливість виступити у якості волонтерів і меценатів і допомогти зібрати пожертви на реабілітацію бійця, пораненого в АТО, який перебуває у Львівському госпіталі.

«Акція збору коштів – це не тільки допомога окремим бійцям, але і сприяння розвитку громадської свідомості та відчуття причетності до подій на Сході тих, хто зараз у більшій безпеці», – наголошує директор бібліотеки Лариса Лугова.

Реєстрація на вечірку у групі: https://www.facebook.com/events/1506044536375315/ – обов’язкова. Кількість місць обмежена. Вік учасників – 7-12 років.

Контактна особа: Катерина Сухоребська, завідувач відділом обслуговування читачів 1-4 класів, тел. 067 811 22 77.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.