Львівщина готується приймати матч за звання чемпіонки світу з шахів

Про організацію та підготовку до проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року у місті Львові йшлося у четвер, 29 жовтня,  під час наради, яка відбулася під головуванням керівника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Участь у нараді взяли представники всеукраїнської та обласної шахових федерацій, керівники окремих департаментів облдержадміністрації та міської ради.

Зокрема, присутні розглянули питання вибору місця, де  безпосередньо проходитиме матч на першість світу між Марією Музичук і Хоу Іфань, а також місць, де відбуватимуться інші спортивно-мистецькі заходи, які будуть організовані в межах  даної спортивної події.

Окрім цього учасники наради, обговорили попередній кошторис, який потрібний для  організації та проведення матчу у Львові. Також поспілкувалися щодо забезпечення безпеки  під час матчу.

Серед іншого, присутні розглянули кандидатури персонального складу робочої групи у місті Львові та склад дирекції з підготовки та проведення матчу.

Нагадаємо, що Матч Музичук – Хоу Іфань відбудеться у березні у місті Львові.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким створюється Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчу на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: