У церкві Львівської духовної семінарії вибухового пристрою не виявили

Вчора, 1 листопада, о 17:15 год. невідома особа жіночої статі з мобільного телефону на телефон «101» повідомила про замінування у м. Львові церкви навпроти нижнього ринку «Шувар» (вул. Хуторівка, 35). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

В приміщеннях церкви та на території прилеглих будівель духовної семінарії працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій…». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Працівники Сихівського районного відділу ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області, спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВСУ у Львівській області разом з кінологом провели обстеження будівель та прилеглої території. О 19:25 год. пошукові роботи були завершені – вибухового пристрою не виявили.

Проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування (попередньо встановлено власницю телефону – мешканка м. Львова).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: