дивись.info

Руслана Писанка та Володимир Горянський привезуть до Львова «Женихів» за Гоголем

Руслана Писанка та Володимир Горянський привезуть до Львова «Женихів» за Гоголем

25 листопада на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) на львівських театралів чекає черговий сюрприз від яскравого акторського тандему Руслани Писанки та Володимира Горянського – вистава «Женихи» за мотивами знаменитої п’єси «Одруження» Миколи Гоголя. Початок – о 19:00.

 Оживити на сцені героїв гоголівської п’єси «Одруження», яку у слов’янській класиці по праву вважають однією із найкращих комедій, взявся улюбленець публіки, народний артист Росії Володимир Стєклов, відомий за яскравими ролями у фільмах «В’язень замку Іф», «Кримінальний квартет», «Кадетство» і «Солдати». Стєклов як режисер-постановник зібрав для цієї актуальної у всі часи вистави справжній зірковий десант: окрім Руслани Писанки та Володимира Горянського, 25 листопада у Львові вечір тонкого гумору та доброї акторської гри творитимуть колоритний Іван Момот, красуня Ольга Скороходова, а також – Максим Дашевський, Дмитро Патрушев, Олександр Кузьменко. Усі ці яскраві актори розігруватимуть на сцені історію про те, як кілька неабияк пошарпаних життям женихів сватаються до купецької доньки Агафії Тихонівні. Гостра соціальна сатира, змішана з гротеском, і з любов’ю виписані Гоголем колоритні персонажі не залишать публіку байдужою.

– Твори Миколи Гоголя – актуальні у всі часи. В «Одруженні» письменник ще кілька століть тому передбачав проблеми сучасної молоді: зокрема, лінь і нерішучість, – каже одна з головних героїнь вистави «Женихи» Руслана Писанка. – Я раджу молодим хлопцям стати особистостями, і тоді до них потягнуться хороші дівчата. Бо, якщо чоловік сам не став особистістю, то чекати, що поряд із ним з’явиться принцеса, – безнадійно. Цього не станеться! Якщо хлопець п’є пиво, курить і ледарює, він повинен знати, що йому трапиться дівчина такого ж рівня.

Ціни на квитки на виставу «Женихи» 25 листопада у Львівському театрі ім. Лесі Українки – від 100 до 380 грн.

Квитки можна придбати у касі театру або онлайн на concert.ua.

Довідки – за тел.: 066-799 68 59.  

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.