дивись.info

У Львові вдруге відбудеться конференція Лімуд Україна

З 5 по 8 листопада у Львові в готелі «Дністер» пройде чотириденна конференція Лімуд Україна. Лімуд – всесвітньо відома єврейська освітньо-культурна Конференція, яка з 2008 року проводиться і в Україні. Перший український Лімуд проходив в Ялті, потім у різні роки у Трускавці, тричі в Одесі, у Вінниці та в Ужгороді, у 2014 році – вперше у Львові. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

У перекладі з івриту «Лімуд» означає «навчання». Тож не дивно, що цього року свято навчання і знань проходитиме у культурній столиці країни – старовинному Львові. Всього в програму буде включено близько 120 сесій. У Конференції візьме участь більш, ніж 750 учасників.

На Лімуді одночасно буде проводитися до семи різних занять, що дозволить учасникам самостійно формувати програму на свій розсуд, враховуючи особисті переваги. У рамках Конференції будуть заплановані екскурсії, тренінги, майстер-класи, концерти, виставки та лекції.

Серед презентерів Лімуду у Львові: Еліав Білоцерковський – Надзвичайний та Повноважний Посол держави Ізраїль в Україні; Эйтан Хабер (Ізраїль) – Голова Канцелярії Прем’єр-Міністра за часів Іцхака Рабіна; Хаїм Чєслєр (Ізраїль) – засновник проекту Лімуд СНД; Ігор Щупак (Дніпропетровськ) – директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні»; Мирослав Маринович (Львів), колишній політв’язень, дисидент; Мар’яна Савка (Львів) – головний редактор «Видавництва Старого Лева»; Давид Йонатан Гринберг, син відомого ізраїльського поета Урі Гринберга; Софія Дяк, директор Центру міської історії Львова та багато інших.

Лімуд пропонує своїм учасникам також різноманітну культурну і розважальну програму, яка дозволяє познайомитися з різними музичними, літературними, театральними, художніми напрямками в мистецтві. Цього року до програми Лімуду запрошені: Андрій Макаревич з програмою «Ідиш-джаз», Олександр Володарський (Київ) – письменник, драматург, сценарист; Ігор Іртєн’єв (Росія) – російський поет, один з представників іронічного напряму в сучасній російській поезії; вокально-інструментальний ансамбль «Варнічкес-фолк», гурт «Клезмастерс» (Росія).

«Запорука успіху Лімуду, його довголіття і затребуваність полягає в поєднанні навчання, відпочинку, спілкування, які гармонійно об’єднують Лімуд і, завдяки яким, створюється неповторна «лімудна» атмосфера», – зазначає Голова Лімуду в Україні Йосип Аксельруд.

Конференція Лімуд проводиться за фінансової підтримки Лімуду СНД, Голландського Єврейського Гуманітарного Фонду (JHF), Українсько-Єврейської Зустрічі (UJE). Генеральний партнер Конференції Лімуд Львів – Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед-Ар’є».

Додаткова інформація на сайті: http://www.limmud.org.ua.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.