дивись.info

Львівщина представить в Ізраїлі свої економічні та туристичні можливості

Про економічне партнерство, організацію промо-туру для ізраїльських турфірм, допомогу при реабілітації українських військових та поглиблення двосторонньої співпраці між Львівщиною та Ізраїлем йшлося у четвер, 5 листопада, під час зустрічі  голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

Передусім, Олег Синютка  відзначив, що впродовж цього року чимало зроблено  для розвитку взаємовідносин між Львівською областю та Ізраїлем. Зокрема, відкрито Почесне консульство у Львові, організовано промо-тур для ізраїльських журналістів. Окрім цього, відбулася низка заходів у сфері культури, туризму  та у галузі освіти.

“Львівщина для нас – це важливий партнер, – наголосив Еліав Бєлоцерковські.- Ми підняли наші взаємини на новий рівень”.

Під час зустрічі сторони домовилися організувати промо-тур для  ізраїльських туристичних фірм, відзначивши при цьому, що візит журналістів був вдалим та  носив позитивні відгуки зі сторони представників ізраїльської преси. Також  присутні поспілкувалися щодо надання допомоги у питанні психологічної реабілітації  українських військових.

Окрім цього, сторони обговорили можливість організації у Ізраїлі заходу  для презентації Львівщини, а саме її економічного та туристичного потенціалу. “Це стане добрим підґрунтям для майбутньої економічної співпраці між Львівщиною та Ізраїлем, – зазначив Олег Синютка. – Передусім, необхідно навести економічні контакти, оскільки головною проблемою є навіть не питання безпеки, а недостатня обізнаність про можливості України”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.