дивись.info

Дорожники завершують ремонт траси Стрий-Журавне

Ремонт автодороги загального користування місцевого значення Стрий-Журавне, що пролягає територією Стрийського та Жидачівського районів, маже завершений. Про це повідомили у департаменті розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА.

Підрядники вже відновили асфальт найгірших ділянок траси. Зокрема, на Стрийщині підрядна організація ПП “Механіка К” завершила поточний ремонт дороги поблизу села Слобітка (км 0+000-км 3+663), сіл Верчани та Підгірці (км 3+745-км 6+970). На цих відтинках виконані роботи з фрезування покриття, влаштування вирівнюючого шару, а також верхнього шару асфальту товщиною 5см.

Капітально відремонтовано й трасу біля с.Верчани (км 3+663 – км 3+745), між с.Підгірці та с.Олексичі (км 6+970 – км 7+163). Тут підрядник вже поклав верхній шар гарячого асфальтобетону.

На території Жидачівського району підрядник ТОВ “Автомагістраль-Південь” завершив поточний середній ремонт на ділянках поблизу сіл Нове Село та Облазниця (км 17+057 – км 23+000). Виконані роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, а також верхнього шару покриття товщиною 5см протяжністю 0,7 км.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.