дивись.info

Правоохоронці та освітяни обговорили шляхи попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

На Львівщині відбулась нарада керівників центрів дитячої та юнацької творчості. Одним із важливих питань, про які йшлося під час зустрічі, – було обговорення проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Долучилися до дискусії й правоохоронці. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ДАІ у Львівській області.

Старший інспектор управління ДАІ Львівщини, майор міліції Галина Лемішко розповіла присутнім, що найчастіше у ДТП потрапляють діти молодшого шкільного віку. Вона також відзначила, що в області, як правило, травмуються маленькі пішоходи та пасажири.

Автопригоди з вини неповнолітніх доволі часто стаються через те, що діти раптово виходять на дорогу, не переконавшись у відсутності небезпеки. Тож завдання дорослих – попередити такі випадки та навчити школярів правильно орієнтуватися у складних дорожніх ситуаціях.

Правоохоронці зазначають: в осінньо-зимовий період вкрай важливо подбати про безпеку малечі на дорозі, особливо, у вечірній час. У Державтоінспекції наголошують на необхідності використання світловідбиваючих елементів на шкільних портфеликах, верхньому одязі та взутті малечі.

Звертаючись до керівників центрів дитячої та юнацької творчості, майор міліції Галина Лемішко порадила влаштувати для діток цікаві заняття з дорожньої безпеки, на яких школярі власноруч змайструють собі оригінальні світловідбивачі.

Правоохоронці та освітяни також домовилися провести зустрічі із батьками, адже саме від них залежить безпека дітей на дорозі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.