дивись.info

На Львівщині відновив роботу спиртзавод

На Львівщині відновив роботу спиртзавод

У селі Воютичі Самбірського району відновив роботу ДП “Воютицький спиртзавод”. На підприємстві відкрили нову сучасну  лінію з виробництва концентрату для омивачів  скла. На заводі створено 36 нових робочих місць, а загалом працює 160 осіб. Середня зарплата працівників становить  3-4 тисячі гривень.

“Це не лише відкриття нового виробництва, створення робочих місць, а  також зразок успішного державного підприємства, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Водночас – це приклад приватно-публічного партнерства. Оскільки  нова виробнича лінія створена за  кошти  приватного інвестора, а саме “Концерну Галнафтогаз”, який дав можливість державному підприємству розпочати виробництво. Слід зазначити, що “Галнафтогаз” – це компанія, яка дуже ретельно слідкує за своїм іміджем”.

Окрім цього, очільник ЛОДА зауважив, що це хороший приклад  імпортозаміщення, оскільки для виробництва омивачів використовують лише вітчизняну сировину.

Директор ДП “Воютицький спиртзавод” Богдан Колодій розповів, що підприємство не працювало десять місяців. “Усі люди, котрі працюють на підприємстві є місцевими. Ми дуже вдячні, що інвестор обрав саме наше підприємство”, – резюмував Богдан Колодій.

До слова, у 2015 році у переобладнання Воютицького спиртзаводу інвестовано понад 5 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.