дивись.info

Львівські залізничники отримали 90 нових квартир

Львівські залізничники отримали 90 нових квартир

У понеділок, 9 листопада, працівникам Львівської залізниці урочисто вручили ключі від квартир у новозбудованому будинку. 66 сімей залізничників отримали сучасне житло у місті Львові  на вул. Калнишевського, 3.

Зазначимо, що у десятиповерховому будинку є 18 однокімнатних, 54 двокімнатних та 18 трикімнатних квартир, а також підземний паркінг на 36 автомобілів. Будинок зведено на кошти працівників Львівської залізниці.

Ключі від помешкань вручили міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, а також керівник “Укрзалізниці” Олександр Завгородній та ДТГО “Львівська залізниця” Богдан Піх.

Як запевнив Андрій Пивоварський, Укрзалізниця і надалі підтримуватиме своїх працівників і дбатиме, щоб у них були якісні помешкання, адже така робота заслуговує на величезну повагу. Він також висловив глибоку вдячність залізничникам за добросовісне виконання службових обов’язків, зокрема, тим, хто працює за скрутних і ризикованих умов в зоні проведення АТО та  на прикордонних територіях.

Також слова вдячності міністру інфраструктури України та керівникові Укрзалізниці висловив й очільник Львівщини. “Завдячуючи зусиллям Мінінфраструктури та Укрзалізниці, сьогодні потужності Львівського локомотиворемонтного заводу і Львівської залізниці достатньо завантажені. А це означає, що люди матимуть хорошу і достойну зарплату і у перспективі – нове житло. Це не змушуватиме залізничників шукати щастя за кордоном, а свій інтелект і професійність використовувати в Україні”, – зазначив Олег Синютка.

Довідка:

Багатоквартирний житловий будинок у м. Львові на вул. П. Калнишевського, 3 внесений до переліку о6’єктів, у яких реалізація житла здійснюється згідно з Програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Рішення про будівництва цього житла було закріплено спеціальним Меморандумом про співробітництво між Львівською обласною державною адміністрацією, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву, Державним територіально-галузевим об’єднанням “Львівська залізниця” та ПАТ “Укргазбанк”.

Внутрішнє облаштування квартир у новому будинку передбачає систему індивідуального опалення, проведені системи електро-, газо-, водопостачання та водовідведення. Крім того, у кожному помешканні будівельники встановили металеві вхідні двері та металопластикові вікна, облаштували лоджії та балкони. У кімнатах підготували до роботи внутрішнє освітлення – встановили вимикачі, розетки та підвісні патрони, також зробили внутрішню штукатурку стін та влаштували цементні стяжки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.