дивись.info

Понад 50 депутатів від районів Львівщини уже зареєструвалися в облраді

Понад 50 депутатів від районів Львівщини уже зареєструвалися в облраді

Із 84 округів Львівської області майже чверть – 22 з них, не матимуть представників в облраді. По одному депутату висунули 49 округів, а по два – 13. Понад півсотні депутатів від районів уже зареєструвалися в облраді.

Повідомляє Дивись.Інфо з посиланням на ZAXID.NET.

Жителі тих населених пунктів, депутати яких місць в облраді не отримали, мають право звертатися до будь-кого з тих, хто посідатиме місця в облраді.

Кандидат політичних наук керівник Західноукраїнського представництва МФ «Відродження» Оксана Дащаківська пояснила: «Якщо особа хоче приватно звернутися до депутата, або ціла територіальна громада має намір зробити це, то вони можуть звертатися до будь-кого з депутатів, а звернення писати навіть до 84 з них. Ще один спосіб – шукати лобі в обласній раді: за партійною ознакою, за територіальною ознакою, за якимись спільними цінностями».

Коли жителі захочуть комунікувати з депутатами, то це також не буде проблемою. «Кожна партія має своє представництво в районі: це може бути приймальня, конкретний депутат. Але радимо виборцям звертатися передовсім до виконавчих органів – сільських, міських чи районних рад, якщо мають особисту справу. Якщо питання в компетенції громади – тоді ліпше звернутися до депутата в обласній раді. Можна зібрати підписи, зробити громадське слухання або інший формат обговорення», – зазначив аналітик ГМ «ОПОРА» Олександр Неберикут.

Списки депутатів до обласної ради оприлюднили ще 5 листопада. Подати документи на реєстрацію вони мають до 25 листопада.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.