дивись.info

У львівському трамваї можна буде розрахуватися карткою MasterCard

У львівському трамваї можна буде розраховуватися карткою MasterCard

Незабаром у львівському трамваї можна буде розраховуватися за проїзд безконтактними платіжними картками MasterCard.

Про це йдеться у прес-релізі “Ощадбанку”.

“Компанія MasterCard, Ощадбанк та Львівська міська рада зробили перший крок до впровадження е-квитка у Львові – підписали Меморандум про тристоронню співпрацю. У рамках партнерства оновлену Картку Львів’янина буде випущено із безконтактною технологією MasterCard, а на 2 лініях львівського трамвая – встановлено термінали для прийому безконтактних розрахунків”, – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, завдяки цьому держателі безконтактних карток MasterCard і власники Картки Львів’янина зможуть розраховуватись за швидше, зручніше і безпечніше, ніж звичайною карткою. А безконтактна картка учасника АТО даватиме можливість користуватись електротранспортом безкоштовно.

“Безконтактно оплатити проїзд буде просто: достатньо піднести безконтактну картку MasterCard до терміналу, розташованого на поручні. Суму, що відповідає вартості проїзду, буде автоматично знято з рахунку без жодних додаткових комісій. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали”, – зазначається у прес-релізі.

“Ощадбанк разом із MasterCard успішно реалізував цей проект у  Києві: заплатити за проїзд безконтактною карткою можна у метрополітені, фунікулері та швидкісному трамваї. Можемо констатувати – послуга зручна та популярна”, – підкреслює Андрій Пишний, голова АТ “Ощадбанк”.

“Україна стала на шлях масштабних змін і активного розвитку. У MasterCard ми бачимо свою місію в тому, щоб, розвиваючи прозорі безготівкові розрахунки в соціальній сфері, підтримувати нашу країну на цьому шляху”, – відзначає Сергій Францишко, віце-президент з розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні.

За його словами, підписання меморандуму про співпрацю з ЛМР та запуск безконтактних розрахунків у трамваї – великий крок у цьому напрямку.

“Ми дуже раді, що тепер і мешканці Львова зможуть сплачувати за проїзд у найбільш сучасний та зручний спосіб – своїми безконтактними банківськими картками MasterCard”, – сказав він.

MasterCard – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях.

Компанія управляє найшвидшою в світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях.

Економічна правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.