дивись.info

Завдяки рейду “Урок” 276 дітей повернулись до навчання

На Львівщині вдалось повернути до навчання 276 дітей, серед яких 15 вперше влаштовано у школи, ПТУ, вищі навчальні заклади I – II рівнів акредитації, а також 7 – у заклади соціального захисту дітей і 4 – заклади охорони здоров’я. Такий результат другого етапу Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок”, який тривав в області. Зазначимо, що з початку рейду соціальні служби виявили 338 дітей, які не приступили до занять.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

За його словами, за даними служб у справах дітей Львівської області виявлено, що не влаштованими залишаються 62 дитини. Серед них – 10 перебувають за межами України, 2 – за сімейними обставинами, 4 – під слідством, 8 – через невиконання батьками своїх обов’язків, 7 – через зміну місця проживання, 7 – за станом здоров’я, 4 – перебувають в розшуку, 13 – дітям виповнилось 6 років, але батьки ще не віддали на навчання, 6 – з’ясовується інформація щодо перебування та одна дитина закінчила 9 клас і не бажає вчитись.

Додамо, що під час рейду “Урок” 10 батьків притягнуто до відповідальності, 1150 дітей отримали допомогу (втому числі фінансову, гуманітарну).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.