дивись.info

Балет «Життя» повторить у Львові свою найпотужнішу постановку «Ремінісценції.UA»

Балет «Життя» повторить у Львові свою найпотужнішу постановку «Ремінісценції.UA»

На численні прохання глядачів 21 та 22 листопада балет Ірини Мазур «Життя» повторить у Львові, на сцені Будинку науки і техніки Львівської залізниці (Палац залізничників РОКС, вул. Федьковича, 54/56), свою найновішу масштабну постановку «Ремінісценції.UA». Прем’єра цього історично-музичного перформенсу відбулася наприкінці травня у Львівській опері, зібрала аншлаг і мала нечуваний у місті розголос. «Безпрецедентний», «унікальний» та «суспільно важливий» – епітети, які вже кілька місяців поспіль найчастіше можна почути на адресу «Ремінісценцій.UA». Давно культурно-мистецькі проекти не викликали у місті Лева такого потужного резонансу. Про це Дивись Інфо повідомила журналіст Галина Гузьо.

«Ремінісценції.UA» у сучасній сценічній формі розповідають глядачам маловідомі, часто моторошні, факти і сторінки історії та культури нашої країни. Перформенс складається із десяти новел, своєрідних персональних історій, які одна за одною розкривають непросту тему кількасот-літнього нищення української інтелігенції і тотальної русифікації України.

«Ремінісценції.UA» – це мікс різних жанрів: хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Автор ідеї та режисер – заслужена артистка України, керівник балету Життя» Ірина Мазур. У проекті – три десятки учасників. Це – артисти балету «Життя» та їхні однодумці, друзі й справжні патріоти України – співаки Назар Савко, Ірина Доля та Лілія Ваврін.

«Ремінісценції.UA» – про Війну, Страх, Репресії, Смерть «и другие подарки русского мира». А також – про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.