дивись.info

Диктатура Садового: подвійні стандарти

Диктатура Садового: подвійні стандарти

Народні депутати України від партії «Самопоміч» звинувачують інших в тому, що намагається робити їхній лідер Андрій Садовий, пише кореспондент Дивись.Інфо.

Народний депутат України, віце-спікер Верховної ради України Оксана Сироїд минулого тижня в ефірі одного з українських телеканалів повідомила, що українська влада намагається переслідувати суддів за неправильні рішення. Вочевидь пані Оксана Сироїд забула (або не знає), що подібні методи впливу на суд відбувалися і у Львові за часів мерства Андрія Садового.

Зокрема, у Львові досить часто суди за поданням Виконавчого комітету міської ради забороняли проведення мирних акцій.

Так, 11 жовтня 2010 року Виконавчий комітет Львівської міської ради звернувся у Львівський окружний адміністративний суд з адміністративним позовом до ГО «Вартові Закону», в якому просив заборонити проводити масові заходи. ГО «Вартові закону» подали заявку про проведення кожного вівторка з 10.30 до 13.00 з 17 серпня до 1 січня 2011 року пікетування адміністративного будинку прокуратури у Львівській області. У виконкомі Львівської мерії повідомили, що не зможуть забезпечити належний громадський порядок та безпеку. Про це йдеться у Постанові № 2а-9024/10/1370 Львівського окружного адміністративного суду.

Іншою Постановою № 2а-3917/12/1370 того ж суду за поданням Львівської міської ради було заборонено Львівському обласному осередку Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження Української нації», громадській організації «Ідея нації», Львівській міській Раді організації ветеранів України, Львівській міській організації ВО «Свобода», молодіжній громадській організації «Сокіл», Львівському обласному комітету Соціалістичної партії України, Львівському обласному комітету Комуністичної партії України, Львівському міському комітету Комуністичної партії України, Львівській обласній громадській організації «Комітет по спасінню державних надбань Львівщини», Львівському антифашистському комітету проведення 09 травня 2012 року масових заходів на території меморіального комплексу «Пагорб слави», що знаходиться у м. Львові по вул. Пасічній та поховання радянських воїнів (Марсове поле), що знаходиться у м. Львові по вул. Мечнікова.

В 2013 році в ніч на 16 листопада Львівський окружний адміністративний суд виніс заборону проводити заходи біля церкви святих апостолів Петра і Павла. Суд зокрема постановив обмежити, крім Місії «Центр військового капеланства» Української Греко-Католицької Церкви, реалізацію права на мирні зібрання шляхом заборони організації зборів, мітингів, походів, демонстрацій, тощо, з 17 листопада цього року за адресою: вулиця Театральна, 11 у місті Львові. У Львівській міській раді мотивували це рішення боротьбою проти так званої «секти Догнала».

Андрій Сорока, для Дивись.Інфо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.