дивись.info

Матч за світову шахову корону у Львові розпочнеться 1 березня

1 березня 2016 року у місті Львові розпочнеться Матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою, львів’янкою Марією Музичук та претенденткою на титул китаянкою Хоу Іфань. Про це йшлося у вівторок, 10 листопада, під час прес-конференції.

Як розповів секретар Львівської обласної шахової федерації Назар Фірман, матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок складатиметься з понад 10 ігор та триватиме до 17 березня 2016 року.

“Для мене було дуже важливо, щоб цей матч відбувся саме в Україні, оскільки в нас не так часто проводяться заходи такого масштабу. Звичайно, що мені дуже приємно, що Чемпіонат пройде саме у Львові, оскільки тут мене знають та  підтримують”, – сказала Марія Музичук.

За словами Марії Музичук, зараз триває робота над формуваням команди, яка працюватиме з нею під час матчу. Чемпіонка також розповіла, що активно готується до поєдинку. Зокрема Марія Музичук зазначила, що бере участь у 10-13 турнірах щороку.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний повідомив, що в серпні цього року запрацював Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

Окрім цього,  у Львівській обласній державній адміністрації створили робочу групу та Дирекцію з підготовки та проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові, які безпосередньо займаються організацією самого матчу, а також інших спортивно-мистецьких заходів в межах підготовки до Чемпіонату.

Місцем проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок визначили Палац Потоцьких, а церемонії офіційного відкриття та закриття Чемпіонату відбуватимуться у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.