дивись.info

У Львові міністру інфраструктури презентували перший в Україні електробус “Електрон”

В рамках робочого візиту на Львівщину, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський  відвідав одне з підприємств концерну “Електрон”, де ознайомився з технологічними і виробничими процесами виробництва електротранспорту.

Міністр разом з головою Львівської обласної держадміністрації Олегом Синюткою  ознайомився з п’ятисекційним низькопідлоговим ширококолійним трамваєм T5B64 “Електрон”, призначеним для столиці України.

Президент концерну “Електрон” Юрій Бубес презентував гостям чергові три тролейбуси Т19101 “Електрон”, які незабаром  передадуть місту Львову і новий виріб концерну: перший в Україні електробус “Електрон” моделі Е19101 – сучасний  екологічний транспорт нового покоління.

Повністю низькопідлоговий 12-ти метровий електробус “Електрон” моделі Е19101 розрахований для перевезення до 100 пасажирів. Для осіб з обмеженими можливостями передбачено відкидний пандус та місце в салоні, обладнане ременями безпеки. Рідинна система опалення (включаючи автономний обігрівач) та кондиціонери забезпечують оптимальний мікроклімат в салоні в будь-яку погоду.

Головними перевагами електробуса “Електрон” перед існуючими видами міського транспорту є повна відсутність шкідливих викидів в атмосферу, підвищений  комфорт для пасажирів за рахунок низьких рівнів шуму і вібрації в салоні, зниження загальноміського шумового фону та низькі витрати на обслуговування та ремонт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.