дивись.info

У Львові презентували відеофільм-виставу «Наталка Полтавка»

У Львові презентували відеофільм-виставу «Наталка Полтавка»

10 листопада на ТРК «Львів» відбулася прес-конференція з приводу підготовки відеофільму-вистави «Наталка Полтавка» за п’єсою Івана Котляревського.

Головні ролі у відеофільмі виконали корифеї української сцени, народні артисти України Таїсія Литвиненко, Богдан Козак і Федір Стригун, а також представники молодого талановитого покоління заньківчан. На прес-конференції актори, а також працівники ТРК «Львів» розповіли, як вони спільно готували виставу до запису, як відбувався сам запис, а також охарактеризували особливості втілення творчого задуму, адже «Наталка Полтавка» – п’єса, яка актуальна й сьогодні.

Виступаючі на прес-конференції були одностайними в тому, що спільна праця акторів і телевізійників увінчалася успіхом. Зокрема, режисер Ірина Миляновська зуміла об’єднати в одну команду і досвідчених ветеранів колективу, і своїх молодих колег. Виконавчий продюсер Ольга Маркуль активно займалася організацією зйомок у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». Звукову партитуру музичних номерів підготував відомий звукорежисер Богдан Стефура. Працюючи над втіленням образу Наталки, режисер фільму І. Миляновська відмовилася від канонів комічної опери, тому на екрані бачимо глибоко реалістичний образ української дівчини. При створенні образів Макогоненка та Возного народному артисту Федорові Стригуну вдалося уникнути схематизму та прямолінійності. На високому художньому рівні зіграли свої ролі й інші актори.

«Цей проект ми реалізували без додаткового фінансування і тим самим довели, що маємо великий творчий потенціал, – відзначила редактор відеофільму Світлана Максименко. – Всю нашу команду – і акторів, і телевізійників, – об’єднала робота над спільною ідеєю – зробити якісний, конкурентоспроможний продукт, який би сподобався глядачам».

Глядачі ТРК «Львів» зможуть переглянути одразу дві серії відеофільму-вистави в неділю, 15 листопада, о 18:00 та о 20:00.

Отже, дано успішний старт для подальшого розвитку національного телевізійного виробництва, підготовлено зразок, на який телепрацівники мають рівнятися і прагнути перевершити його.

Прес-служба ТРК «Львів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.