дивись.info

Садовий використовує адмінресурс проти приватних перевізників

Садовий використовує адмінресурс проти приватних перевізників

Андрій Садовий підключив перед виборами увесь адміністративний ресурс. Зокрема сьогодні, 11 листопада, без попередження представники обласного управління Державної фіскальної служби почали перевірку фірми-перевізника «Успіх БМ».

Працівники фірми називають це політичною розправою, адже нещодавно львівські водії відкрито підтримали опонента Андрія Садового – Руслана Кошулинського.

«Наразі відомо, що обласна податкова перевіряє транспортні засоби. З яких причин перевіряють – невідомо, і чому саме зараз – теж не знаємо. Як бачимо, Андрія Івановича нічого не спиняє, аби втримати мерське крісло», – зазначають у фірмі «Успіх БМ».

Нагадаємо, раніше Львівська міська рада намагалася протиправно розірвати договір з «Успіх БМ». У такий спосіб мер не лише хотів монополізувати транспорту галузь під свої комунальні підприємства. Судові перипетії між приватними перевізниками та міською владою тривали кілька років поспіль. І от нещодавно ще один суд, цього разу Вищий адміністративний суд у Києві, постановив, що дії Львівської міської ради стосовно розривання угод з фірмою-перевізником «Успіх БМ» незаконні та протиправні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.