дивись.info

У Львові виставлено на аукціон чотири об’єкти нерухомого майна

Управління комунальної власності Львівської міської ради інформує про продаж на аукціоні чотирьох об’єктів малої приватизації комунальної власності м. Львова. На аукціон виставлено такі об’єкти приватизації – нежитлові приміщення на вул. Фурманській, 7, вул. Фурманській, 9, вул. І.Миколайчука, 24 та на вул. Тершаковців, 4. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 7 грудня включно. Аукціон відбудеться 11 грудня за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, 2-й поверх, велика сесійна зала, 11.00 год. Реєстрація учасників аукціону проводитиметься з 09.30 год. до 10.30 год. за місцем проведення аукціону.

На аукціон виставлено чотири комерційно-привабливі об’єкти. Детальніше про кожен з них:

  • нежитлові приміщення 1-го поверху, що на вул. Фурманській, 7, мають загальну площу 85,60 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 2 626 800 грн. з ПДВ;
  • нежитлові приміщення 1-го поверху, що на вул. Фурманській, 9, загальною площею 212,90 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 6 533 040 грн. з ПДВ;
  • нежитлові приміщення 1-го поверху, що на вул. І. Миколайчука, 24, загальною площею 61,40 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 798 000 грн. з ПДВ;
  • нежитлові приміщення підвалу, 1-го та 2-го поверхів, що на вул. Тершаковців, 4, загальною площею 572,80 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 12 918 037 грн. з ПДВ.

«Особливо цікавими є перші два об’єкти, що розташовані в центральній частині міста, першого поверху, достатньо привабливої площі для можливості розвитку бізнесу у Львові. Також досить привабливим є об’єкт приватизації, що на вул. Тершаковців, 4. Цей красивий необароковий будинок, зведений 1898 року за проектом Наполеона Лущкевича, є пам’яткою культурної спадщини. Тому майбутній власник повинен провести роботи на пам’ятці, з метою утримання її у належному стані.

Тож управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цих об’єктів і дуже сподівається на активність покупців, що дасть можливість отримати значно більші надходження до міського бюджету», – повідомляє начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

Детальнішу інформацію щодо об’єктів ви можете дізнатись на сайті управління комунальної власності: www.mayno.lviv.ua.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.