дивись.info

Кошулинський розповів, як мерія Садового «послала» екологічну корпорацію зі Швеції

Кошулинський розповів, як мерія Садового «послала» екологічну корпорацію зі Швеції

Кандидат на посаду міського голови Львова, «свободівець» Руслан Кошулинський розповів, що чотири роки тому він зустрічався з представниками потужної екологічної корпорації зі Швеції, яка мала намір вкласти гроші у проведення дегазації на грибовицькому сміттєзвалищі.

Про це він розповів сьогодні під час ефіру на телеканалі «ЗІК».

«Єдине прохання до міської влади було – дайте, будь ласка, листа, що ви не заперечуватимете, що наша корпорація працюватиме. 5 мільйонів євро – інвестиція, 30 робочих місць одразу. Через два тижні відповідь зі Швеції: «Пане Руслане, ви знаєте, такою гарною вишуканою англійською мовою від міської влади Львова нас ще, вибачте, ніхто не посилав. Відповідно, інвестор такого рівня більше ніколи до Львова не прийде», – зазначив Кошулинський.

На думку Кошулинського, хоча влада Львова вирішує проблему сміттєзвалища, але місто цього не відчуває. «Чи є сортування на грибовицькому сміттєзвалищі? Так. Там відсортовують пляшки, папір, метал з того сміття, яке викидають, але воно точно не йде у скарбницю міста. Це є неосяжний ресурс, постійний. Наприклад, Швеція купує сміття у Норвегії та Фінляндії. Кількість підприємців, які хочуть вкласти гроші у львівський сміттєпереробний завод, не вмістилася б у цій студії. Роками вони стоять і пропонують свої послуги, щоб ми могли отримати з того дивіденди», – додав він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.