дивись.info

Понад 400 військовослужбовців повернулися з Донбасу на Львівщину

Понад 400 військовослужбовців 24-ї механізованої бригади повернулися з Донбасу на Львівщину.

Від березня минулого року бійці виконували завдання у зоні АТО. Місцеві жителі зустрічали героїв на залізничному вокзалі села Добросин з короваєм, квітами та повітряними кульками. Додому бійці повернулися зі штатною технікою. Після перепочинку на них чекають спільні тренування з канадськими колегами на Яворівському полігоні.

“Ми нарешті добралися до свого рідного дому. Перше, звичайно, це спокій, що тут нарешті не стріляють, в тиху обстановку. Хочемо якнайшвидше побачити своїх рідних, близьких, які за нас весь цей час переживали”, – говорить військовослужбовець 24-ї механізованої бригади ЗСУ Олексій Трубніков.

“Пройшли шлях Красний Лиман, Закотне, Сіверськ, Лисичанськ. Майже дійшли до Ровеньків. Після перегрупування вийшли в район Лисичанська та охороняли рубежі по Бахмутській трасі”, – зазначив начальник штабу батальйону 24-ї механізованої бригади ЗСУ Вадим Чорний.

Нагадаємо, 19 жовтня до Житомирщини на навчання із зони АТО повернулися військовослужбовці 95-ї аеромобільної бригади та 90-го аеромобільного батальйону 81-ої десантно-штурмової бригади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.