дивись.info

На армійській спортивній базі у Львові відкрили 25-метровий критий басейн

У п’ятницю, 13 листопада, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39 а) урочисто відкрили реконструйований 25-метровий критий плавальний басейн. Відтепер заняття з плавання для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, триатлону, водного пола, стрибків у воду та сучасного п’ятиборства відбуватимуть вже в оновленому водному комплексі.

Критий басейн оснащений 25-метровою ванною на 4 доріжки, ванною для навчання плавання 8 х 4 метрів та працює 280 днів на рік. В приміщені також є тренажерних зал на 25 осіб, роздягалки та душові. За день басейн може відвідати понад 800 людей.

Участь в урочистому відкритті критого комплексу взяли міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий та керівництво Міністерства оборони України.

“Сьогодні ми по-іншому дивимось на наші збройні сили, тому що воїн перемагає не лише завдяки сучасному озброєнню, а й своєю фізичною підготовкою та силою духу, – зазначив під час виступу керівник області. – Надзвичайно приємно, коли завдяки благодійникам, позиції Міністерства молоді та спорту, ми відроджуємо такий сучасний комплекс, де, я переконаний, укріплятимуть свій фізичний стан не лише військовослужбовці, а й мешканці Львівщини”.

Окремі слова подяки Олег Синютка висловив начальникові навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України Руслану Сенику.

З нагоди відкриття також відбулось вручення нагород та відзнак особовому складу навчально-спортивної бази літніх видів спорту від міністра молоді та спорту України, голови Львівської ОДА та Міністерства оборони України.

Довідка:

НСБ ЛВС Міністерства оборони України має державний статус бази олімпійської підготовки та унікальні навчально-тренувальні комплекси: спортивно-стрілецький комплекс, легкоатлетичний манеж з велотреком, базу сучасного п’ятиборства, стадіон, універсальну спортивну базу, комплекс плавальних басейнів (відкрити та критий), спеціалізований зал гімнастики.

Комплекс басейнів збудований ще у 1964 році. До його складу входить відкритий плавальний басейн з підігрівом на 8 доріжок, стрибкова ванна на 25 метрів з підігрівом на 8 доріжок та стрибкова вишка, а також критий басейн на 25 метрів.

На даний момент 25 метрова ванна та вишка при басейні створюють унікальний спортивний комплекс єдиний в Україні, який дозволяє проводити усі навчально-тренувальні збори збірної команди України та всеукраїнські змагання зі стрибків у воду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.