дивись.info

На базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини працює соціальний проект «Твоя бібліотека»

За ініціативи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини стартував соціальний проект «Твоя бібліотека», у рамках якого кожен охочий у вільному доступі може користуватися підручниками та книгами із журналістики.

У приміщенні відділу комунікацій та зв`язків з громадськістю ЦТДЮГ (вул. Вахнянина, 29, каб.304) розташована бібліотека із книгами журналістського спрямування.

За словами організаторів, цей проект є чудовою нагодою для тих, хто хоче покращити свої навички із мистецтва пера. Зараз бібліотека налічує близько десятка різноманітних книг із журналістики (кіномистецтва, репортажу, газетної журналістики та ін).

«Мета цього проекту – зробити світ журналістики більш доступним для молоді. Професіоналів слід виховувати змалку, тож наш проект – це можливість безкоштовно набути корисних навичок із, наприклад, мистецтва репортажу чи етики журналіста. Також ми відкриті до співпраці із видавництвами, факультетами журналістики та іншими бібліотеками», – розповідає Наталія Андрусів, ініціатор проекту, завідувач відділу комунікацій та зв’язків із громадськістю ЦТДЮГ.

Організатори також запрошують усіх охочих долучитися до ініціативи «Твоя бібліотека».

«Запрошуємо усіх охочих долучитися до ініціативи «Твоя бібліотека». Якщо ви маєте книги, що стосуються журналістики, і ви вже почерпнули з них усю корисну інформацію, запрошуємо поділитися ними у приміщенні нашої бібліотеки!», – додають організатори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.