дивись.info

На пр. Свободи встановлюють розмічальні дорожні вставки

На пр. Свободи встановлюють розмічальні дорожні вставки

За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, на пр. Свободи на ділянці від вул. Гнатюка до вул. Вороного встановлюють дорожні розмічальні вставки, які виділять окрему смугу для руху громадського транспорту.Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Замість пластикового делініатора прийнято рішення встановити дорожні скляні кульки, які будуть світитися від світла машин та від вуличного освітлення», – зазначили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Скляні розмічальні дорожні вставки типу 360°/180° – це новинка в області технології скла і оптики. Виготовлені з гартованого оптичного скла згідно з європейськими стандартами. Встановлюються в дорожнє полотно з допомогою спеціального обладнання, що практично унеможливлює їх пошкодження транспортними засобами. Тип 360°/180° – залежить від кута, під яким вставка відбиває світло рефлекторів.

Перевагами скляних ВРД є здатність витримувати великі навантаження та удари, не пошкоджуватися на відміну від пластикових вставок та самоочищатися під час дощу.

Технічні характеристики :

  • вага 480 г;
  • діаметр 102 мм; висота 45 мм;
  • витримує навантаження більше 35 т;
  • витримує удар силою більше 25 Дж;
  • коефіцієнт світлоповертання R= 390 кд/лк 0,3°.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.