дивись.info

Проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів – це дуже важлива подія для всієї України, – Жданов

Сьогодні, 13 листопада, відбулось засідання робочої групи з питань підготовки до проведення у Львові матчу за звання чемпіонки світу з шахів 2016 року за участю Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, очільників міста й області. Про це повідомила прес-служба ЛМР

«Проведення матчу за звання чемпіонки світу – це дуже важлива подія не лише для Львова, але й для всієї України. Цей процес також перебуває на постійному контролі у Президента, який зацікавлений в тому, щоб Україна проводила престижні міжнародні спортивні змагання. Ми розбили, що може на себе взяти державний бюджет на 2016 рік, обласний та міський бюджети. Загалом увесь бюджет чемпіонату складає 600 тис. євро, половину із цих коштів необхідно залучити за рахунок спонсорів», – зазначив Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що зараз дирекція турніру починає входити в активний робочий режим. Зі сторони міста надається максимальна підтримка дирекції та Марії Музичук.

Під час наради також обговорювалися питання проживання учасників Чемпіонату, облаштування місця проведення змагань у палаці Потоцьких, промо-кампанії та трансляції турніру.

Нагадаємо, що 1 березня 2016 року у місті Львові розпочнеться Матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою, львів’янкою Марією Музичук та претенденткою на титул китаянкою Хоу Іфань. Матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок складатиметься з понад 10 ігор та триватиме до 17 березня 2016 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.