дивись.info

Синютка пропонує компаніям на ринку гемодіалізу відкривати нові відділення замісної терапії

У п’ятницю, 13 листопада, голова облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками компаній, які надають послуги з гемодіалізу. Керівник ОДА запросив усі фірми, які представлені на ринку, щоб врегулювати питання замісної терапії хворим на ниркову недостатність області. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА

Серед присутніх на зустрічі були представники “Фрезеніус Медикал Кер Україна”, “Б. Браун Медікал Україна”, “Бакстер ХелсКер”, а також представники громадської організації “Асоціація Життя”.

“Вкотре наголошую, що на Львівщині не буде монополіста на ринку гемодіалізу, – зауважив Олег Синютка. – Пацієнт матиме вибір, яким апаратом нирково-замісної терапії користуватись, та які препарати отримувати. Щоб ніхто з людей не думав, що ми лобіюємо інтереси конкретної фірми. Тому, у кінцевому результаті, компанії повинні самостійно переконати хворих, що їх обладнання і розхідний матеріал є кращими”.

За словами керівника області, Львівська ОДА повторно скерує запрошення усім компаніям, які надають послуги з гемодіалізу, з пропозицією розмістити апарати “штучної нирки” у відділеннях районних лікарень області.

“Якщо будь-яка компанія виявить готовність відкрити відділення з гемодіалізу та поставити свої апарати в області, то ми гарантовано виділимо для цього приміщення. Адже заплановано відкрити такі відділення у Стрийському та Буському районах. У разі, якщо у районних лікарнях відмовлятимуть, прошу звертатись до мене особисто”, – зазначив керівник області.

Нагадаємо, що ця зустріч відбулась з ініціативи голови ОДА після розмови з учасниками пікету біля облдержадміністрації 5 листопада, які протестували проти фірми, що встановила своє обладнання з гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.