дивись.info

У Львівській ОДА обговорили можливість спрощення візового режиму між Україною та Китаєм

Уже невдовзі візовий режим між Україною та Китайською Народною Республікою можуть спростити. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега  Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Чжаном Сіюнем у п’ятницю, 13 листопада.

“Спрощення візового режиму може стати  значним поштовхом для  налагодження тіснішої співпраці між Львівщиною та КНР, – зазначив голова ОДА. – Як відомо, наш регіон славиться лікувально-оздоровчими та гірськолижними  курортами,  50 відсотків пам’ятків  архітектури, які внесені до списку ЮНЕСКО, розташовані на території Львівської області. Тому для окремих категорій громадян слід розглянути навіть можливість отримання віз безпосередньо на летовищі”.

На зустрічі також йшлося про можливість відкриття авіарейсу до Львова. “Потужності нашого аеропорту це дозволяють. Для нас це стало б великим кроком вперед”, – додав Олег Синютка.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь зазначив, що Китай зацікавлений у встановленні економічних та культурних зв’язків. “Потенціал та перспективи Львівщини великі. Ми готові ознайомитися з тими пропозиціями, які представить керівництво області щодо залучення китайського бізнесу до відкриття своїх підприємств та розгортання виробництва”, – підкреслив Чжан Сіюнь.

Під час зустрічі сторони обговорили питання підтримки за рахунок кредитних коштів Національного китайського банку проекту будівництва шахти з видобутку коксівного вугілля дочірнім підприємством “Сі-Сі-Ай-Любеля”, яке розташоване на території Жовківського і Сокальського районів Львівської області. А також залучення китайських кредитних коштів для модернізації та реконструкції інфраструктурних проектів, зокрема з будівництва доріг  у Львівській області.

На завершення зустрічі очільник області офіційно запросив китайських туроператорів відвідати Львівщину в період Різдвяно-новорічних свят, щоб побачити і ознайомитися з українськими традиціями та обрядами.

Нагадаємо, що з 10 до 14 вересня цього  року відбувся промотур для делегації китайських журналістів і туроператорів. Учасники промоційного туру ознайомились з історико-культурною спадщиною Львова, курортами Трускавець, Східниця та Волосянка, пам’яткою природи та археології національного значення “Тустань”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.