дивись.info

У Львові для дошкільнят провели конкурс музичних мініатюр на тему «Хочу жити у безпеці!»

У Львові для дошкільнят провели конкурс музичних мініатюр на тему «Хочу жити у безпеці!»

Вчора, 12 листопада, відбувся фінал міського конкурсу музичних мініатюр серед дошкільних навчальних закладів на тему «Хочу жити у безпеці!» в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості Личаківського району (вул. Личаківська, 99), організований управлінням освіти Львівської міської ради спільно з Головним управлінням ДСНС України у Львівській області.

«Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Вихователі повинні сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ. Починаючи з того моменту, як дитина робить перші кроки, вона зазнає впливу небезпечних факторів. Небезпеки підстерігають дитину практично на кожному кроці – удома небезпека йде від електричних, газових приладів, пустощів із сірниками, на вулиці – необережність на дорозі, використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів і інше може призвести до біди. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому про те, як діяти у тій або іншій проблемній ситуації, дитині повинні пояснити батьки і вихователі. З цією метою управління освіти Львівської міської ради і проводить такі заходи як конкурсу музичних мініатюр серед дошкільних навчальних закладів на тему «Хочу жити у безпеці», – зазначила під час нагородження переможців Олена Кондрат, завідувач сектору національного виховання та охорони дитинства управління освіти ЛМР.

Впродовж жовтня 2015 року у всіх дошкільних навчальних закладах Львова вихованці готували музичні театралізовані виступу, які торкались питання, щодо дій в різноманітних надзвичайних ситуаціях, питання протипожежної безпеки, дотримання правил безпеки життєдіяльності на воді, на дорогах, користування побутовими електроприладами та інше. За результатами районних відбіркових конкурсів було визначено найкращі дитячі виступи.

У фіналі взяли участь дошкільні навчальні заклади – переможці районного етапу конкурсу, зокрема: ДНЗ №67 (Личаківський район), ДНЗ №43 (Галицький район), ДНЗ №155 (Франківський район), ДНЗ №139 (Залізничний район), ДНЗ №176 (Сихівський район), ДНЗ №87 (Шевченківський район).

На міський конкурс діти підготували цікаві та змістовні музичні театралізовані мініатюри із застосуванням вокальної, хореографічної та акторської майстерності. Постановки здійснювались дитячими колективами на основі авторських сценаріїв музичних керівників закладів та вихователів. Журі відзначило найкращі авторські творчі задуми педагогічних колективів наступних закладів: ДНЗ №187, ДНЗ №176 та ДНЗ №155. Особливо вразило журі змістовне розкриття теми колективами ДНЗ №187 та ДНЗ №155.

Перше місце між собою розділили команди ДНЗ №155 та ДНЗ №187, друге місце посіли – команди ДНЗ №67 та ДНЗ №176, та третє місце – ДНЗ №139 та ДНЗ №43. А також, за акторську майстерність, яскравість образу та вільне володіння словом журі відзначено спеціальним подарунком Козар Анастасію, вихованку старшої групи ДНЗ №43.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.