дивись.info

У Львові стартував проект «Підстав плече ближньому»

У Львові стартував проект «Підстав плече ближньому»

В ГО «СПАС» оголосили про старт соціального проекту «Підстав плече ближньому». Сьогодні громадські активісти з різними смаколиками завітали в спільноту взаємодопомоги для потребуючих «Оселя» у м. Винники, що по вулиці І. Франка, 69, повідомили в прес-службі ГО «СПАС».

У центрі «Оселя» проживають, харчуються і працюють 25 дорослих осіб та 3 дітей. У кожного з них власна сумна життєва історія, з тих чи інших обставин, – свого часу вони опинилися в скрутному становищі на маргінесі суспільства. В спільноті, через трудотерапію, соціальне навчання та психотерапію – безпритульні проходять ресоціалізацію.

Скуштувати піцу для мешканців центру стало справжнім святом. Виявилося, що принести навіть знедоленим людям радість в життя, не так вже й важко.

«Задача підприємців – економічна. Але я також переконаний, що бізнес має бути соціально відповідальний, як це вже є в Європі.

Партнер нашої акції «Експрес-піца» робить клієнту доставку за замовленням, оформити заявку можна як через сайт (express-pizza.com.ua), так і за телефоном. Клієнти «Експрес-піца» на піцу і салати, холодні напої – особи різного віку і статі, переважно звичайно молодь. Але ними ніколи не стануть безпритульні, які мешкають в центрі «Оселя», інші фінансово обмежені категорії осіб. А безпритульні люди, як і ми з вами. Вони мають свої смаки, вподобання, бажання… Саме тому в «Експрес-піца» і прийняли рішення підтримати важливу громадську ініціативу «Підстав плече ближньому», – розповів представник громадської організації «СПАС», Олег Коблик.

До громадської ініціативи приєднався і місцевий депутат Софія Маркевич.

«Раніше я неодноразово брала участь в соціальних та благодійних проектах молодіжної громадської організації «Золота молодь Винник. Тепер я підтримую акцію як представницька влада в місті і готова до діалогу з усіма, хто бажає змінити життя людей у Винниках на краще», – прокоментувала депутат Винниківської міської ради від партії «Воля» Софія Маркевич.

В рамках проекту «Підстав плече ближньому», організатори обіцяють провести різноманітні акції по всій Львівській області, завітати до поранених учасників АТО, сиріт, ветеранів, інвалідів, матерів одиначок.

«Ми провели першу таку акцію у Винниках. Але на цьому не будемо зупинятися. Гадаю, що благодійництво, меценацтво, допомога нужденним – скоро стануть повсякденністю, своєрідним стандартом поведінки в нашому суспільстві. В тому числі і ми, сьогодні задаємо цей вектор в суспільстві», – наголосив голова ГО «СПАС», член Ради Львівської обласної партійної організації політичної партії «Воля» Олег Пилипенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.