дивись.info

Перинатальний центр у Львові може отримати 106 млн. грн. на завершення реконструкції

Перинатальний центр у Львові може отримати 106 млн. грн. на завершення реконструкції

Бюджетний комітет Верховної Ради України підтримав ініціативу Львівської обласної державної адміністрації про виділення у 2016 році 106 млн гривень на завершення  реконструкції  Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вул. Дж. Вашингтона, 6.

Про це йшлося під час виїзного засідання Комітету ВР з питань бюджету, яке відбулося у суботу, 14 листопада у Львові.

“Завдяки рішенню бюджетного комітету та Міністерства  фінансів України цього року на перинатальний центр вже виділено 45 мільйонів гривень. З цих коштів 30 мільйонів ми вже отримали. Проте у наступному році потрібно ще 106 мільйонів гривень, які дозволять повністю завершити реконструкцію цього об’єкту”, – розповів директор департаменту фінансів ОДА Олег Демків.

центр

За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки,  за цих 106 мільйонів до осені 2016 року нарешті вдасться відкрити перинатальний центр. “Чітка позиція та розуміння парламентського комітету з питань бюджету цьогоріч дозволили нам отримати частину коштів на перинатальний центр. Вдалось накрити дах, встановити вікна, у приміщення підведено тепло, завершуються фасадні роботи. І за наступних півтора місяці ми виконаємо всі внутрішні роботи, – сказав Олег Синютка. – І, власне, за ці 106 мільйонів,  наступного року до осені ми завершили реконструкцію та відкрили перинатальний центр”.

Нагадаємо, що 2 березня, на засіданні Верховної Ради України народні депутати ухвалили Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”. У цих змінах до Державного бюджету передбачено виділення субвенції в сумі 45 млн. грн. на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вул. Дж. Вашингтона.

центр2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.