дивись.info

Україна та Китай анонсували початок співпраці в інформаційній галузі

У п’ятницю, 13 листопада, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь, голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Олег Наливайко та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підписали лист про наміри міждержавної співпраці в рамках ініціативи “Новий інформаційний простір”.

Цим документом Україна та Китай анонсували початок спільної просвітницької діяльності,  спрямованої на дослідження історії, вивчення та популяризацію культурної спадщини обох народів.

Олег Синютка зауважив, що Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь цього року уже двічі побував на Львівщині.

“Я знаю наскільки чітко ви відноситесь до зобов’язань, які на себе берете. Адже усі наші попередні домовленості уже виконано, – зазначив Олег Синютка, звертаючись до Надзвичайного та Повноважного Посла КНР.  –  Тому я певен, що лист, який ми підписали, матиме велике майбутнє. Я радий, що сьогодні дали старт такому проекту”.

За словами Чжан Сіюня, Україна та Львівщина є дуже цікавим регіоном для Китаю. “Ми хочемо, щоб про Китай більше дізнавалися саме в Україні, – зауважив Посол. – І навпаки: прагнемо, щоб в Китаї було більше цікавої та позитивної інформації про Україну. Це пізнання може відбуватися за допомогою документальних чи художніх фільмів або ж просвітницьких програм”.

До речі, уже зараз діє угода між спілкою журналістів України та асоціацією журналістів Китаю. Згідно із нею представники регіональних видань з обох держав можуть відвідувати Китай та Україну й обмінюватися досвідом.

Варто також зазначити, що одним із найперших проектів, який запрацює в рамках ініціативи “Новий інформаційний простір”, стане оцифрування архівних матеріалів, які зараз є у розпорядженні Львівської філії НТКУ “ТРК Львів”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.