Місто передає в оренду п’ять об’єктів нерухомого майна

Управління комунальної власності підготувало до передачі в оренду п’ять об’єктів нерухомого майна, що розташовані у трьох районах міста.

  • Підвал, площею 18,4 кв. м, що на вул. Д. Вітовського, 20;
  • Напівпідвал, площею 45,3 кв. м, що на вул. Природній, 15;
  • Цоколь, площею 36,6 кв. м, що на вул. І. Гушалевича, 3;
  • Підвал, площею 34,1 кв. м, що на вул. Генерала М. Юнаківа, 11;
  • 1-ий поверх, площею 2,0 кв. м, що на вул. І. Виговського, 32. Це приміщення знаходиться на балансі комунальної 5-тої міської клінічної поліклініки м. Львова та пропонується для надання ксерокопіювальних послуг.

Особи, які бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 28 листопада включно про свій намір укласти договір оренди. Для цього потрібно скерувати заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова або його територіальні відділення.

Заява повинна обов’язково містити пропозицію про цільове використання об’єкту оренди, а також термін оренди не менше, ніж 2 роки 364 дні. До заяви додається:

  1. Для фізичних осіб – засвідчена заявником копія паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки).
  2. Для професійних творчих працівників – засвідчені заявником копія диплому про освіту або членського квитка члена творчої спілки.
  3. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  4. Довідка про відсутність справи про банкрутство

«У разі надходження двох і більше заяв, управління комунальної власності оголошуватиме конкурс на право оренди у порядку, встановленому чинним законодавством України. Докладнішу інформацію можна отримати за тел. 297 55 15», - роз’яснює в.о. завідувача сектору переддоговірної підготовки О. Флюд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: