Компанія b-next відкриває новий офіс у Львові

26 листопада компанія b-next відкриває новий офіс у Львові. Журналістів запрошують у неформальній атмосфері поспілкуватись з керівництвом та працівниками компанії. Це вже 4 офіс компанії, після Герфорда, Лондона і Нью-Йорка. У Львові планується понад 30 робочих місць. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Компанія b-next – німецька продуктова компанія, фахівець з постачання перевіреного масштабного програмного забезпечення для спостереження та контролю ринків капіталів зі змішаними типами активів для виконання регулятивних норм, управління ризиками та забезпечення торгової продуктивності. b-next Capital Markets Compliance (CMC) - це єдина комплексна платформа для виявлення зловживань на ринку, операцій з використанням конфіденційної інформації, використання службового становища в особистих інтересах, моніторингу похідних цінних паперів і позабіржової торгівлі, та забезпечення найкращої виконавчої звітності і моніторингу торгової діяльності.

Компанія співпрацює з Львівським ІТ-кластером. Планує повну інтеграцію львівської команди з головним та закордонними офісами.

Для детальнішої інформації відвідайте http://b-next.com.

26 листопада о 17.00 год відбудеться зустріч СЕО компанії Вольфганга Фабіша з журналістами, а о 18.00 год – вечірка з нагоди відкриття офісу. На вечірці розважатиме гурт Sub Rosa.

Адреса: м. Львів, вул. Героїв УПА, 77, оф. 401.

Для зручнішого комунікування просимо підтвердити свою присутність на e-mail: [email protected], aбо за телефоном 0934892662.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: