На Львівщині правоохоронці зареєстрували понад 160 Інтернет-шахрайств

Майже щодня до правоохоронців із заявами про шахрайські дії за допомогою популярного сайту, який спеціалізується на купівлі-продажу товарів за приватними оголошеннями звертаються громадяни. Від початку року розкрито 113 таких злочинів.  

Так, до поліції 12 листопада звернувся мешканець Золочева і повідомив, що на одному з сайтів він побачив оголошення про продаж телевізора. Чоловік перерахував 3000 гривень на банківську картку продавця, але товар так і не отримав.

Також жертвою шахрая стала мешканка Мостиськ, котра перерахувала 300 гривень за крісло для годування дитини на вказаний рахунок. Отримавши гроші, зловмисник перестав виходити на зв'язок.

Щоб не стати жертвою шахраїв пам’ятайте!

Не можна повідомляти жодної інформації, яка стосується вашої банківської картки. Не варто слухати історій, про те, що ваша картка заблокована і можна її розблокувати підійшовши до банкомату і повідомивши усі дані. Адже Ви не знаєте чи Вам телефонує шахрай чи працівник банку. Усі маніпуляції із банківськими картками можна провести у приміщенні банку, тоді Ви будете впевнені, що не станете жертвою зловмисника.

Шахраї можуть телефонувати із номерів, які починаються 092 та 094 та просить відправити товар.

Потім дзвонять нібито з банку й повідомляють, що рахунок не підтверджений, пропонують підійти до банкомату та розблокувати його.

Перед тим, як виконувати будь-які запропоновані вам послуги, зателефонуйте оператору та проконсультуйтесь з приводу здійснення тієї чи іншої операції, на кожній банківській картці вказано безкоштовний номер «гарячої лініїї».

 Прес-служба ГУ Національної поліції у Львівській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: