дивись.info

В управління юстиції на Львівщині відібрали 47 нових керівників. Ще 14 посад є вакантними, – Жукровський

В управління юстиції на Львівщині відібрали 47 нових керівників. Ще 14 посад є вакантними, – Жукровський

Про це сьогодні, 17 листопада, сказав начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо

За його словами, всі співбесіди на вакантні посади проходили у режимі онлайн. Цей спосіб добору кандидатів мав на меті зробити процедуру більш прозорою. онлайн-співбесіди мали чимало переглядів, а отже громадяни користались можливістю дізнатись про призначення кандидатів. Загалом ці співбесіди мали близько 10 000 переглядів.

«Цього разу львівська юстиція спробувала по-новому підійти до пошуку кандидатів на керівні посади. Всі письмові тести проводились у режимі онлайн, усі роботи ми сканували і вони доступні у мережі, тому кожен може ознайомитися з результатами то чи іншого кандидата. Протягом останнього часу провели конкурси на 57 вакантних посад в районних, міськрайонних та міських управліннях юстиції Львівської області, 14 з них проведуть повторні конкурси. Тому ми будемо проводити конкурси доти, поки не знайдемо людей, які будуть мотивованими і працювати зі стовідсотковою впевненості в собі» , – сказав Ярослав Жукровський.

Також Ярослав Жукровський додав, що управління буде практикувати ротацію своїх керівників, це зумовлено тим, аби підвищити показники в роботі в тих містах, де це потрібно. Зокрема, начальник районного управління у Стрию відтепер працюватиме у Дрогобичі, а одне з районних управлінь Львова очолить людина із Кам’іянка-Бузького району. Заступник Галицького районного управління юстиції призначено керівником Франківського рай управління.

Відбирали працівників районних та місцевих відділів управління юстиції за такими критеріями як: оцінка екзаменаційних робіт -10 балів, співбесіда – 7 балів і особиста мотивація – 3 бали.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.