дивись.info

У Львові державні нагороди отримали військовослужбовці Національної гвардії України

У Львові державні нагороди отримали військовослужбовці Національної гвардії України

17 листопада, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції ДмитроЗагарія вручив державні нагороди колишнім бійцям Національної гвардії України, котрі сумлінно й віддано несли службу в зоні АТО.

Повідомили Дивись.Інфо у ГУ Національної поліції у Львівській області.

«За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Присязі та Українському народові, особисту мужність і відвагу, самовіддані дії, проявлені під час проведення антитерористичної операції у боротьбі за територіальну цілісність держави, відзначити медаллю «Захиснику Вітчизни» старшого сержанта Білаша Ігоря Гавриловича, солдата Коваліска Володимира Мирославовича та медаллю «За військову службу Україні» солдата резервуКоненка Олексія Андрійовича», – йдеться в Указі Президента України.

Нагороди бійці отримали у приміщенні Головного управління Національної поліції у Львівській області.

«Я від свого імені та від імені усієї поліції Львівщини дякую вам за сумлінну службу, за мужність і за відвагу на полі бою. Ви є прикладом для усіх нас», – зазначив Дмитро Загарія, вручаючи нагороди бійцям.

Старший сержант Ігор Білаш у зоні АТО ніс службу на посаді командира відділення, військова спеціальність солдата Володимир Коваліска – кулеметник, а солдата запасу Олексія Коненка – розвідник санітар.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.