дивись.info

«Бізнес-клімат Львова особливо сприяє капіталовкладенням», – заступник міністра економічного розвитку

Сьогодні, 19 листопада, Львів приймає представників відомих іноземних компаній та установ, приватних інвесторів та представників центральної влади, в рамках проведення міжнародного інвестиційного ланчу, про це повідомили Дивись.Інфо прес-служба ЛМР.

«Сьогодні Україна є одним з найсприятливіших місць для інвестування, і Львів у цьому плані є найбільш конкурентоспроможним. Його бізнес-клімат особливо сприяє капіталовкладенням», – підкреслила перший заступник міністра економічного розвитку України Юлія Ковалів.

Нагадаємо, спільний з Deloitte інвестиційний захід міськради об’єднав представників іноземних компаній, які вже працюють тут або тільки розглядають можливості інвестувати: приватних та корпоративних інвесторів, фондів та міжнародних фінансових установ, виробничих компаній, які думають над переміщенням виробництва до Львова. Метою заходу є привернення уваги до міста як привабливої для інвестицій локації серед міжнародних корпоративних керівників та надання інформації про ведення тут бізнесу. Захід охоплюватиме презентацію муніципальних та приватних інвестиційних проектів. Серед учасників – представники Deloitte, Hyundai Corporation Kyiv, Daewoo Corporation, Abris Capital Partners, Fujikura Automotive Europe SAU, Ericsson, European Union Delegation to Ukraine, Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce, American Chamber of Commerce, Business Park «Optima Plaza» та інших компаній чи установ, а також приватні інвестори й депутати Верховної Ради України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.